O společnosti

Vítejte na stránkách společnosti ACW spol. s r.o., se sídlem v Nehvizdech, Praha-východ, úspěšného českého dodavatele moderních a klasických svítidel s mnohaletou zkušeností a řadou spokojených klientů.

Námi dodávaná svítidla pochází především od španělských, italských a anglických výrobců. Jsou vyrobena z velmi kvalitních materiálů, s použitím moderních světelných zdrojů.                                                                                                                                                                                                            Klasická svítidla zastupují značky : VIDRIOS GRANADA S.L., ELSTEAD, FEDE, BEJORAMA, ALVERO ALABASTROS, AJLIFER, LIGHT LUX

Moderní svítidla : BRILLIANCE, PUJOL, MILAN, BPM, BOVER, CRISTAL RECORD

Můžeme Vám nabídnout stovky interiérových i exteriérových svítidel, zajímavých LED designových svítidel, a to vše pak můžete jednoduše ovládat systémem řízeného osvětlení NIKO nebo Helvar.

Výhodou jsou ucelené řady svítidel v jednotném designu, což znamená : stropní přisazená + závěsná svítidla /i mnohoramenné lustry/, nástěnná svítidla, stolní a stojanové lampy. Lze vybírat z různých barevných odstínů povrchových úprav v závislosti na doladění s interiérem.

Pokud si nevyberete z naší nabídky, můžeme Vám zajistit osvětlení dle Vašich požadavků a představ na zakázku, nebo od našich partnerských společností, s nimiž úzce spolupracujeme.

Našim cílem je klientům doporučit takové osvětlení, které bude splňovat nejen technické požadavky, ale i estetické, díky nimž bude jejich osvětlení unikátní a mimořádně atraktivní.

Jde nám především o spokojenost našeho zákazníka.

Společnosti, které zastupujeme:

svítidlasvítidlasvítidlasvítidlasvítidlasvítidlasvítidlasvítidlasvítidlasvítidlasvítidlasvítidla
Napište nám

Vyplňte prosím ochranný přepis proti spamům, děkujeme za pochopení.

secureimage
:
zvolit jiný obrázek pro přepis

Kontaktní formulář byl úspěšně odeslán.

Kontaktní informace
ACW, spol. s r.o.
Podolí 30
250 81 Nehvizdy
IČ:18622178
DIČ:CZ18622178

(+420) 326 992 511 (+420) 326 993 632-3 Vstup do klientské zóny

Stopra

Všichni partneři ! Auto
© 2012 ACW s.r.o., Podolí 30, 250 81 Nehvizdy. Jakékoli kopírování či šíření obsahu bez předchozího souhlasu provozovatele zakázáno