ŘÍZENÉ OSVĚTLENÍEnergetická efektivita budov v komerčním prostředí, ať se jedná o kancelářskou budovu, výrobní závod, školu, nebo kulturní či obchodní centrum, je dnes na prvním místě. Díky tomu se dnes prakticky nestaví budovy bez řídicích systémů a systémů pro řízení osvětlení. Technologie Helvar jde těmto požadavkům jako světový lídr vstříc.

Aby vyjádření původní myšlenky architekta bylo jednoduše prezentovatelné venkovním nebo vnitřním osvětlením budovy je řízení architektonického osvětlení nezbytným doplňkem, které poskytujeme jako součást moderního osvětlování budov.

Moderní svítidla umožňují díky stmívání vytváření příjemného prostředí v našich obydlích, proto věnujeme rezidenčním systémům značnou pozornost. Systémy řízení se stále více objevují v našem každodenním životě díky technologii pro ovládání vytápění, nebo klimatizace, případně zastínění.

Velké budovy dnes díky náročným energetickým požadavkům a pokročilým technologiím obsahují různé řídicí systémy například pro vytápění, stínění, požární poplachy a v neposlední řadě i osvětlení. Provozovatelé budovy potřebují mít jednoduchý nástroj, jak tyto technologie obsluhovat a řídit, což si plně uvědomujeme. Proto se snažíme pomocí systémové integrace technologický „život“ budovy maximálně zefektivnit a ulehčit.

Vyberte z podkategorií:Napište nám

Vyplňte prosím ochranný přepis proti spamům, děkujeme za pochopení.

secureimage
:
zvolit jiný obrázek pro přepis

Kontaktní formulář byl úspěšně odeslán.

Kontaktní informace
ACW, spol. s r.o.
Podolí 30
250 81 Nehvizdy
IČ:18622178
DIČ:CZ18622178

(+420) 326 992 511 (+420) 326 993 632-3 Vstup do klientské zóny

Stopra

Všichni partneři ! Auto
© 2012 ACW s.r.o., Podolí 30, 250 81 Nehvizdy. Jakékoli kopírování či šíření obsahu bez předchozího souhlasu provozovatele zakázáno